Kurumsal

 • 1996

  Türkiye’nin Öncü Etkinlik Firması

  Etkinlik ve otelcilik sektöründe ki 20 yılı aşkın tecrübeleri, üst düzey davet ve organizasyonlarda ki başarılarıyla tanınan Nurten ve Tuncay Kuzu 1996 yılında yatirımlarını etkinlik sektörüne yaparak Mimoza Organizasyon şirketini kurmuşlardır. Düğün ve Davet sektöründe ki eşsiz hizmetleriyle "Mimoza" modern dizaynları, benzersiz organizasyonları, kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle kısa sürede piyasaya adını duyurmuş, Türkiye'nin en çok tercih edilen organizasyon firmaları arasında ki yerini almıştir.

 • 1998

  İki Yıl Sonra

  iç mekanlarda ki büyüleyici etkinliklerini dış mekanlara taşıyan Mimoza ilk kez 1998 yılında 680 m2'lik yerli tente sistemiyle çadır kiralama sektörüne girmiş, etkinlik sektörüne farklı bir boyut kazandırmıştir. Mimoza Organizasyon yeni kurumsal kimliği ile adını Mimoza Tent Rental & Event Company olarak değiştirmiş ilk işlerinden bir tanesi olana Topkapı Sarayı, Yedikule Zindanları, Kervansaraylar gibi tarihi mekanlar da kapalı alanlar yaratarakTürk Turizmine önemli hizmetlerde bulunmuştur.

 • 2001

  Beş Yıl Sonra

  Firmamız, Türkiye'nin dört bir yanında Fuar, Kongre, Temel Atma Töreni, Lansman, Özel Davet ve Parti organizasyonları gibi 150'den fazla Projede yer almıştir.

  Malzeme stoğunu 2,5 katina çıkararak içerisinde çeşitli aktivitelerin yapılabildiği, yaz-kış iklimlendirme özelliğine sahip çelik kontrüksiyonlu toplamda 2000 m2 kapalı alan yaratma kapasitesine ulaşmıştir.

 • 2013

  9 Yıl Sonra

  Mimoza Çadır Kiralama ve Etkinlik Şirketi yapmış olduğu büyük atilımlarla Türkiye' nin ilk Avrupa Standartlarına uygun, Alman menşeli Yüksek Teknoloji Çadırını (Hi- Tech Tent) 2005 yılında etkinlik sektörünün hizmetine sunmuştur.

  Kapasitesini 15.000 m2'ye çıkararak, mobil etkinlik alanları yaratma hizmetiyle Mimoza çadırları, Alman mühendisliğini 20 seneyi aşkın tecrübesiyle harmanlamış ve sektörde yeni bir çağ başlatmışlar

 • 2016

  20 Yıl Sonra Günümüz...

  20 yılda;

  2 Milyon m2 etkinlik alanı organize edildi. -1.5 Milyon konuk bu alanlarda hizmet aldı. -15'ten fazla ülkede etkinlik düzenlendi. -Yurtdışı ortaklığımızla kapasitemizi artirarak bu gün Mimoza çadırları 250.000 m2 kiralanabilir kapalı alan yaratabilmektedir.

Sorularınız İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz...